OUTSOURCING

Co to jest outsourcing?

Jest to sposób prowadzenia biznesu polegający na zleceniu partnerowi prowadzenie zadań nie będących bezpośrednim przedmiotem zainteresowania firmy. Jednym z zadań które z powodzeniem można powierzyć firmie zewnętrznej jest obsługa IT.

Dlaczego warto wybrać outsourcing IT?

Dzięki temu Państwa firma może skupić się na robieniu tego na czym zna się najlepiej jednocześnie utrzymując najwyższą jakość serwisu IT. Wydatki na utrzymanie infrastruktury informatycznej ograniczone do minimum pozwalają przeznaczyć więcej środków na inwestycje w jej rozwój. Pracownicy z wyspecjalizowanych firm IT stale pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają bogate doświadczenie świadcząc usługi klientom z różnych branż o różnej specyfice.

Dlaczego outsourcing u nas?

Jesteśmy solidnym partnerem świadczącym usługi serwisowe w przystępnych cenach na terenie całej aglomeracji krakowskiej. Oferujemy objęcie firmy profesjonalną obsługą IT w ramach jednej z idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb taryf. Ofertę kierujemy do firm które potrzebują tymczasowego wsparcia w okresie wzmożonego zapotrzebowania jak również tych które zechcą powierzyć nam pełną opiekę nad całą swoją infrastrukturą informatyczną. Stała współpraca umożliwi nam zdobycie wiedzy o Państwa problemach co pozwoli zapobiegać ich występowaniu w przyszłości.

Outsourcing B2B

Oferujemy firmom ogólnopolskim świadczenie usług jako podwykonawcy. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu serwisu komputerów, drukarek oraz infrastruktury teleinformatycznej dla największych klientów na rynku posiadających swoje filie w Krakowie i okolicach.

Ile to kosztuje?

Cena za obsługę IT zostanie ustalona indywidualnie stosownie do Państwa wymagań i możliwości. Umożliwiamy Państwu hurtowy zakup godzin serwisowych lub ryczałtową opłatę uzależnioną od ilości stanowisk komputerowych. Przykładowo:

Koszt 10 godzin serwisowych wynosi 396 zł netto.
Miesięczna ryczałtowa opłata za 5 stanowisk komputerowych wynosi 176 zł netto.
Sprawdź naszą ofertę!