SERWIS KOMPUTEROWY

Proponujemy Państwu usługi serwisowe następujących formach:

Salon serwisowy

Zapraszamy do nowo otwartego salonu serwisowego na ul. Centralnej, gdzie podczas diagnozy Państwa urządzeń można spocząć i w przyjemnej atmosferze oczekiwać na rozpoznanie usterki, lub wykonywane na poczekaniu naprawy. Posiadamy doświadczenie i potrzebną więdzę, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającegop klienta.

Serwis na miejscu u klienta

Technik przyjeżdża w ustalonym z Państwem terminie we wskazane miejsce. Staramy się aby czas oczekiwania był jak najkrótszy a czas realizacji zgłoszenia możliwie najmniej uciążliwy. Jeśli sytuacja tego wymaga technik zabiera sprzęt do serwisu i odwozi po naprawie. Klient nie musi osobiście przyjeżdżać do siedziby firmy.

Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie i jednocześnie prezentują wysoką kulturę osobistą. Zamawiając u nas usługę mogą być Państwo pewni profesjonalnej obsługi!

Pomoc zdalna

Dla Państwa wygody proponujemy również możliwość skorzystania z pomocy zdalnej. Stosujemy najprostsze obecnie rozwiązanie na rynku oparte o technologię przeglądarki CHROME. Po zalogowaniu się na podane konto przeglądarka instaluje automatycznie dodatek który umożliwi naszym technikom zdalne zalogowanie się do Państwa komputera. Zastosowanie powszechnie znanej i otwartej technologii daje Państwu gwarancję oprogramowania wolnego od podejrzanych trojanów a przy tym technologia CHROME pozostawia Państwu pełną kontrolę nad dostępem do Waszego komputera. Zdalny dostęp można w każdej chwili dezaktywować i uruchomić ponownie dopiero wtedy kiedy będzie ponownie potrzebny. Poniżej znajduje się link do pełnej instrukcji uruchomienia pomocy zdalnej.

F.H.U. Ander

Nasze usługi mogą Państwo zamawiać w formie pogotowia komputerowego lub jako stałą opiekę informatyczną