O NAS

Szanowni Państwo,

infrastruktura IT jest dzisiaj kluczowym warunkiem sukcesu dla większości przedsiębiorstw, oraz nieodłącznym elementem życia codziennego. Nawet drobne błędy na etapie projektowania i wdrażania mogą się później okazać przyczyną poważnej awarii. Nasza firma oferuje pomoc rozwijającym się i już istniejącym małym i średnim przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym na terenie aglomeracji krakowskiej w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej.
W zakres naszej działalności wchodzi dobór, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego. Zajmujemy się obsługą bieżących zdarzeń, konfiguracją otoczenia sieciowego, usług sieciowych, urządzeń peryferyjnych. Istotną kwestią jest również stałe monitorowanie poziomu bezpieczeństwa usług sieciowych i kluczowych danych. Dodatkowo oferujemy konsultacje i szkolenia w zakresie wybranego oprogramowania i sprzętu komputerowego. Stosujemy tylko sprawdzone, zgodne z najnowszymi standardami rozwiązania, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, a przy tym atrakcyjne cenowo.
Naszą intencją jest nawiązanie stałej współpracy w zakresie bieżącej obsługi, serwisu i rozwoju Państwa sieci informatycznej. Usługi realizowane są głównie w salonie serwisowym, zdalnie, jeśli istnieje taka możliwość, a w razie potrzeby na miejscu u klienta. Mając na uwadze konieczność utrzymania infrastruktury informatycznej w ciągłej gotowości oraz Państwa elastyczny dzień pracy uruchomiliśmy awaryjną linię zgłoszeniową, pod którą czuwa technik gotowy podjąć działania także poza godzinami pracy serwisu stacjonarnego w wieczory i weekendy.
Do Państwa dyspozycji jest również telefon alarmowy dzięki któremu wiele problemów rozwiązanych zostanie na bieżąco.

Sprawdź naszą ofertę!

Zmianiamy się w
GEKOMP - Centrum Obsługi Informatycznej.

Zapraszamy do salonu serwisowego na ul. Centralnej 53c w Krakowie oraz na nową stronę: www.gekomp.pl